| POWER | 1000 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MSM4B623 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1000 W |
| SHAFT: | METAL |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| EGG BEATER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.960 kg |
| EAN | 4242005400614 |










i
"" Today
| POWER | 1000 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MSM4B623 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1000 W |
| SHAFT: | METAL |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| EGG BEATER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.960 kg |
| EAN | 4242005400614 |
