| OUTER WIDTH | 178.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH | 60.00 мм |
| Brand | METAL |
| MODEL: | МИСИВ |
| OUTER WIDTH: | 178.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 60.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЦИНК |
| ADDITIONAL INFORMATION: | С ДВА ОТВОРА |
| EAN | 3800107120208 |


