| TYPE SOLDERING GUN | NEEDLEPOINT SOLDERING IRON |
| POWER CONSUMPTION | 60 W |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-SI02J |
| TYPE SOLDERING GUN: | NEEDLEPOINT SOLDERING IRON |
| POWER CONSUMPTION: | 60 W |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.260 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123159145 |


