| POWER | 50.00 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 200.00 C |
| WORK LEVELS | 4 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SHI 6300GD |
| POWER: | 50.00 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 200.00 C |
| PLATES SIZE: | 90 Х 40 ММ |
| PLATES COVER: | ТITANIUM |
| WORK LEVELS: | 4 |
| WAVE ATTACHMENTS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.236 kg |
| EAN | 8590669265664 |














