| TYPE | PRESSURIZED |
| NOMINAL POWER KW | 7.2 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR4000 8 EB |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 18.50 см |
| WIDTH: | 14.00 см |
| DEPTH: | 8.80 см |
| TYPE: | PRESSURIZED |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| NOMINAL POWER KW: | 7.2 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4057749719614 |






