| FLUID TANK VOLUME | 5.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH | 58.00 см |
| MAX SPRAYER HOSE LENGTH | 130.00 см |
| Brand | MATABI |
| MODEL: | EVOLUTION 7 |
| TYPE SPRAYER: | SHOULDER STRAP |
| FLUID TANK VOLUME: | 5.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH: | 58.00 см |
| MAX SPRAYER HOSE LENGTH: | 130.00 см |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 8414685101792 |




