| TYPE | РАДИОЧАСОВНИЦИ |
| ALARM | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | ICF-C1W |
| TYPE: | РАДИОЧАСОВНИЦИ |
| RADIO TUNER: | FM/AM |
| POWER: | 0.1 W |
| ALARM: | Yes |
| FUNCTIONS: | SNOOZE |
| POWER SUPPLY TYPE: | ON BATTERIES |
| BATTERY TYPE: | CR 2032 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 4905524962048 |







i
"" Today
| TYPE | РАДИОЧАСОВНИЦИ |
| ALARM | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | ICF-C1W |
| TYPE: | РАДИОЧАСОВНИЦИ |
| RADIO TUNER: | FM/AM |
| POWER: | 0.1 W |
| ALARM: | Yes |
| FUNCTIONS: | SNOOZE |
| POWER SUPPLY TYPE: | ON BATTERIES |
| BATTERY TYPE: | CR 2032 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4905524962048 |