| SOCKETS | 4 |
| Brand | LEGRAND |
| MODEL: | 049400 |
| TYPE: | ЗА КОНТАКТ |
| KIND: | Adapter |
| RATED CURRENT: | 6.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| MATERIAL BASED: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| COLOUR: | БЯЛО/СИВ |
| SOCKETS: | 4 |
| EAN | 3414971942202 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| SOCKETS | 4 |
| Brand | LEGRAND |
| MODEL: | 049400 |
| TYPE: | ЗА КОНТАКТ |
| KIND: | Adapter |
| RATED CURRENT: | 6.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| MATERIAL BASED: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| COLOUR: | БЯЛО/СИВ |
| SOCKETS: | 4 |
| SWITCH: | No |
| EAN | 3414971942202 |