| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL: | MCH-20 |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| DOOR THICKNESS: | 3.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 200.00 мм |
| INNER WIDTH: | 308.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 196.00 мм |
| INNER LENGTH: | 198.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ПРАХОВО БОЯДИСВАНЕ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.800 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234200750 |


