Dyson Supersonic r™ Professional hair dryer

- По-малък1, по-лек2 и създаден за бързо сушене, за прецизно оформяне и контрол.
- Рационализира и равномерно загрява мощния въздушен поток.
- Без топлинно увреждане за защита на естествения блясък на косата.
- Интелигентни приставки с индивидуален въздушен поток и температурни диапазони.
- Разполага с по-дълъг кабел и издръжлив филтър за стилисти.
Проектиран за стилисти
'Dyson Supersonic r™ е проектиран за професионални стилисти чрез тестване на технологията за салонна среда. Даваме ви възможности с приставките, от които се нуждаете.
Стил с комфорт и контрол
30% по-малък1 и 20% по-лек.2 Проектиран да изсушава и стилизира с контрол и комфорт.
Равномерно загрява и рационализира мощния въздушен поток
Изключително реагиращия нагревател разполага с 10 нагревателни фолиа, поставени в извивката на машината за преминаване на въздуха, проектирани да рационализират и загряват въздушния поток по-равномерно3 за бързо и прецизно сушене.
Powered by Dyson
Dyson Hyperdymium™ произвежда въздушен поток под високо налягане за бързо сушене. Въртене със скорост до 110 000 об/мин, образувайки струя контролиран въздух.
Оптимизиран топлинен и въздушен поток
RFID чиповете в интелигентните приставки комуникират с Вашия сешоар, за да се адаптират незабавно към правилната температура и диапазон на въздушния поток за оптимална производителност.
Интелигентни приставки
Всеки с индивидуални настройки за температура и въздушен поток. Създаден за всички типове коса.
Професионален концентратор
Фокусира въздуха точно там, където ви е необходим.
Мощна въздушна приставка
Осигурява високоскоростен въздушен поток за бързо изсушаване на косата.
Приставка за хвърчащи краища
Привлича по-дълги косми и скрива летящите косми върху готовите прически, използвайки ефекта на Коанда. 5
Проектиран от Dyson за стилисти
Най-лекият сешоар на Dyson досега за целодневно оформяне. С по-дълъг кабел от 2,8 метра7 за по-добра гъвкавост и обхват.


Ключови характеристики
Регулирайте скоростта и температурата на въздушния поток от експертни предварително зададени настройки.
Настройки на температурата и въздушния поток
Всяка приставка е програмирана с прецизен температурен диапазон, за да позволи по-ниска, средна и по-висока настройка. Налични са три опции за скорост на въздушния поток за регулиране във всеки предварително зададен диапазон.
Бутон за студена струя
Четвъртата температурна опция. Охлажда и запечатва прическата
Спецификации:
Тегло
0.942 кг
Височина:
276,86 мм
Дължина:
37.98 мм
Ширина:
77,05 мм
Ниво на звука:
78dBA

2 в сравнение със сешоар Dyson Supersonic™.
3Въз основа на телесното тегло.
| POWER | 1700.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | DYSON |
| MODEL: | SUPERSONIC HD18 VN BU TOPAZ |
| POWER: | 1700.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 5025155096642 |














