| POWER | 1800.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHD628/00 PRESTIGE SIQ |
| POWER: | 1800.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.399 kg |
| EAN | 8710103931492 |















