| POWER | 2300.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HPS920/00 |
| POWER: | 2300.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| TURBO JET: | Yes |
| DIFFUSER: | No |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.535 kg |
| EAN | 8710103625520 |













