| POWER | 1400.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| TOURIST | Yes |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | STUDIO GLOW 1500 |
| POWER: | 1400.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| DIFFUSER: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.400 kg |
| EAN | 8414234001177 |
















