| MAXPOWER-W | 70.0 W |
| OPERATION NUMBER | 8 |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | MC SMART |
| MAXPOWER-W: | 70.0 W |
| OPERATION NUMBER: | 8 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7393033160173 |








i
"" Today
| MAXPOWER-W | 70.0 W |
| OPERATION NUMBER | 8 |
| Brand | SINGER |
| MODEL: | MC SMART |
| MAXPOWER-W: | 70.0 W |
| OPERATION NUMBER: | 8 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7393033160173 |