| MAXPOWER-W | 90.0 W |
| OPERATION NUMBER | 17 |
| Brand | VERITAS |
| MODEL: | JEANS |
| MAXPOWER-W: | 90.0 W |
| OPERATION NUMBER: | 17 |
| OVERLOCK FUNCTION: | No |
| ATTACHMENT AVAILABILITY: | Yes |
| AUTOMATIC NEEDLEFUL: | Yes |
| COLOUR: | СИВ/СИН |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 7640105925254 |







i
"" Today
| MAXPOWER-W | 90.0 W |
| OPERATION NUMBER | 17 |
| Brand | VERITAS |
| MODEL: | JEANS |
| MAXPOWER-W: | 90.0 W |
| OPERATION NUMBER: | 17 |
| OVERLOCK FUNCTION: | No |
| ATTACHMENT AVAILABILITY: | Yes |
| AUTOMATIC NEEDLEFUL: | Yes |
| COLOUR: | СИВ/СИН |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 7640105925254 |