| POWER CONSUMPTION | 550 W |
| SLATE DIAMETER | 225 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GTR 550 |
| POWER CONSUMPTION: | 550 W |
| SLATE DIAMETER: | 225 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 340-910 |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4059952577883 |







