| POWER CONSUMPTION | 150 W |
| DISC MAXIMUM SIZE | 150 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-BG01 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 150 W |
| DISC MAXIMUM SIZE: | 150 мм |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 12.7 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 2950 |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.300 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123124099 |


