| TYPE | СТЕРЕО |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | STAR RAIDER CND-SGHS1A |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 000 Hz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 100±3 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485006846 |







