| TYPE | СТЕРЕО |
| SOUND CONTROL | No |
| Brand | SBOX |
| MODEL: | HS-736W WHITE |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | СТЕРЕО |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | No |
| SENSITIVITY: | 105 dB+-3dB |
| SOUND CONTROL: | No |
| CABLE LENGHT: | 1.2 м |
| Gaming: | No |
| STREAMING: | No |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 616320537630 |










