| TYPE | 7.1 |
| SOUND CONTROL | Yes |
| Brand | XTRIKE ME |
| MODEL: | GH-903 |
| CONNECTION TYPE: | WITH CABEL |
| TYPE: | 7.1 |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| IMPEDANCE: | 32 Ω |
| MICROHPONE: | Yes |
| SENSITIVITY: | 110 dB |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6932391922491 |



















