| DISPLAY SIZE INCH | 2.01 " |
| NFC | No |
| MICROHPONE | Yes |
| SPO2 | Yes |
| Brand | BLACKVIEW |
| MODEL: | W60 |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| RESOLUTION: | 320X280 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.01 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.11 см |
| CPU: | Actions ATS3085L |
| GPS: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | No |
| SMARTWATCH NOTIFICATIONS: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| HEART RATE MONITOR: | Yes |
| PEDOMETER: | Yes |
| DISTANCE: | Yes |
| SLEEP TRACKING: | Yes |
| BURNED CALORIES: | Yes |
| ALTIMETER: | No |
| BAROMETER: | No |
| COMPASS: | Yes |
| SPO2: | Yes |
| DUST/WATER PROOF: | IP68 |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WEIGHT: | 61 g |
| DIMENSION: | 50X44.5X14.3 MM |
| BATTERY TYPE: | 900 mAh |
| COMPATIBILITY: | ANDROID, IOS |
| OTHERS: | ВТОРА КАИШКА В КОМПЛЕКТА |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6931548317715 |

























