| CPU | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 |
| DISPLAY SIZE INCH | 6.56 " |
| INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| REAR CAMERA RESOLUTION | 108+2 MP |
| BATTERY CAPACITY | 5000 mAh |
| FINGERPRINT | Yes |
| Brand | HMD |
| MODEL: | FUSION |
| CPU: | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 |
| TYPE: | SMARTPHONE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 6.56 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 16.66 см |
| DISPLAY TYPE: | IPS, 90 Hz |
| RESOLUTION: | 720x1612 |
| PROCESSOR SPEED: | 2x 2.2 GHz + 6x 2GHz |
| INTERNAL MEMORY: | 256 GB |
| USER AVAILABLE MEMORY: | 243 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | YES, USES SIM 2 SLOT |
| REAR CAMERA: | Dual |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 108+2 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 50 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| VERSION: | 14 |
| DUAL SIM: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| GPS: | Yes |
| A-GPS SUPPORT: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WLAN: | Yes |
| NFC: | Yes |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | Yes |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| DUST/WATER PROOF: | IP54 |
| WEIGHT: | 202.5 g |
| DIMENSION: | 164.2X75.5X8.3 MM |
| BATTERY CAPACITY: | 5000 mAh |
| FINGERPRINT: | Yes |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| OTHERS: | БЕЗ 220V АДАПТЕР В КОМПЛЕКТА |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| EAN | 6438409097248 |































