| POWER | 1200 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-439 |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 1200 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.75 L |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.100 kg |
| EAN | 5202561530148 |








i
"" Today

Сокоизтисквачката Rohnson R-439 разполага с мощен 1200 W мотор, който гарантира ефективност и бързина при всяко изцеждане. Насладете се на свеж и вкусен сок всеки ден, без усилие и изчакване. С голям контейнер за отпадъци с вместимост 1.8 литра и контейнер за сок от 0.75 литра, можете да изцеждате големи количества сок без прекъсване.


Забравете за предварителното рязане на плодове и зеленчуци. С големия 85 мм отвор за подаване, сокоизтисквачката може да побира цели ябълки и круши, спестявайки ви време и усилия. Насладете се на здравословни и вкусни напитки всеки ден.
Сокоизтисквачката Rohnson R-439 предлага две настройки за скорост, което ви позволява да избирате идеалната скорост за различни видове плодове и зеленчуци. Насладете се на максимална гъвкавост и контрол при всяко изцеждане.


Перфектното изцеждане на сок е гарантирано с микро ситото от неръждаема стомана. То осигурява максимално извличане на сок и минимално количество отпадъци, за да се насладите на всеки витамин и минерал.
| POWER | 1200 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-439 |
| TYPE: | JUICER |
| POWER: | 1200 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.75 L |
| EXTRALARGE FEEDING TUBE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.100 kg |
| EAN | 5202561530148 |