| CHANNELS | 4.1 |
| TOTAL POWER | 600 W |
| WI-FI | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| WIRELESS SUBWOOFER | No |
| Brand | LG |
| MODEL: | SH5A |
| CHANNELS: | 4.1 |
| TOTAL POWER: | 600 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY DIGITAL |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WIRELESS SUBWOOFER: | No |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806096455098 |















