| CHANNELS | 2.1 |
| TOTAL POWER | 100 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | SC-HTB150EGK |
| CHANNELS: | 2.1 |
| TOTAL POWER: | 100 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| AUDIO AUX IN: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232924578 |







i
"" Today
| CHANNELS | 2.1 |
| TOTAL POWER | 100 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | SC-HTB150EGK |
| CHANNELS: | 2.1 |
| TOTAL POWER: | 100 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| AUDIO AUX IN: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 5025232924578 |