| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| SOCKET | E14 |
| COLOR TEMPERATURE | 6500 К |
| Brand | OSRAM |
| MODEL: | E14 5W 6500K 470LM |
| MAXPOWER-W: | 5.0 W |
| SOCKET: | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION: | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE: | 6500 К |
| AVERAGE LIFE: | 15000 h |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4052899971066 |














