| PROCESSOR TYPE | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| DISPLAY SIZE INCH | 12.7 " |
| DISPLAY TYPE | LTPS, 144 Hz |
| INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| RAM | 16 GB |
| CONNECTIVITY | WI-FI |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | Yoga Tab Plus+KB+P ZAEG0022PL |
| PROCESSOR TYPE: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 12.7 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 32.3 см |
| DISPLAY TYPE: | LTPS, 144 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 2944x1840 |
| PROCESSOR SPEED: | 1x3.3+3x3.2+2x3+2x2.3GHz |
| INTERNAL MEMORY: | 256 GB |
| RAM: | 16 GB |
| USER AVAILABLE MEMORY: | 220 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | No |
| NETWORK ADAPTER: | 802.11 A/B/G/N/AC/AX/BE |
| NFC: | No |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | TIDAL TEAL |
| AUDIO: | 6 SPEAKERS HARMAN/KARDON |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| REAR CAMERA: | Dual |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 13 MP + 2 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 13 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| VERSION: | 14 |
| GPS: | No |
| A-GPS SUPPORT: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| 3G: | No |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| FINGERPRINT: | Yes |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| DIMENSION: | 290.91X188.3X6.69 MM |
| WEIGHT: | 640 g |
| BATTERY TYPE: | 10200 mAh |
| OTHERS: | БЕЗ АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | TB520FU ZAEG0022PL |
| EAN | 198155121944 |


























