| CAPACITY | 150 kg |
| TARRA | Yes |
| Brand | LANAFORM |
| MODEL: | EVOLUTIVE |
| TYPE: | ELECTRONIC |
| CAPACITY: | 150 kg |
| ACCURACY: | 5 gr |
| TARRA: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5410984088386 |








i
"" Today
С универсалната бебешка везна Evolutive Scale можете лесно да следите промените в теглото на бебето между две посещения при педиатъра, като използвате нейната функционална вариация.
Когато бебето ви стане твърде голямо за таблата, бебешката везна може да се превърне в везна за претегляне на цялото семейство, като се извади подвижната табла за бебето.
Везната Evolutive има система за стабилизиране на теглото, така че дори и най-извиващите се бебета да бъдат претеглени точно, а функцията "Тара" ви позволява да претеглите бебето си лесно с помощта на кърпа.
| CAPACITY | 150 kg |
| TARRA | Yes |
| Brand | LANAFORM |
| MODEL: | EVOLUTIVE |
| TYPE: | ELECTRONIC |
| CAPACITY: | 150 kg |
| ACCURACY: | 5 gr |
| TARRA: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5410984088386 |