| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV+MONITOR |
| DISPLAY SIZE INCH | 24.0 " |
| RESOLUTION | HD READY 1366 x 768 |
| SMART TV | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | 24TQ510S-WZ TV+MONITOR |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV+MONITOR |
| DISPLAY SIZE INCH: | 24.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 60.0 см |
| RESOLUTION: | HD READY 1366 x 768 |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T/T2/C/S |
| SMART TV: | Yes |
| SOUND TECHNOLOGY: | Virtual surround |
| Number of HDMI inputs: | 2 |
| VGA: | No |
| COMPOSIT INPUT: | No |
| SCART: | No |
| COMPONENT: | No |
| DIMENSION (H, W, D): | 394 x 563 x 149 |
| WEIGHT: | 3.6 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 75 X 75 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8806091548214 |




































