| POWER | 1100 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KMT2115EOB |
| POWER: | 1100 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5413184400453 |









i
"" Today
Насладете се на перфектно препечен хляб с този стилен тостер от KitchenAid. Перфектен за тези, които искат да се насладят на хрупкави препечени сутрешни хлебчета за закуска с приятели и семейство.

Тостерът има пет различни нива на препичане, които можете бързо да регулирате чрез удобния за потребителя контрол за бърз избор. Има и бутон за багел, който ви позволява да препечете разцепен багел, без да изгорите отвън.

Тостерът е снабден с две изключително широки отделения, така че можете да препичате филийки хляб, гевреци и хлебчета с дебелина до 2,8 сантиметра. Отделенията също имат държачи за самоцентриране, така че както тънките, така и дебелите филийки да получат равномерно златисто кафяво препичане.

Тостерът също така се почиства лесно благодарение на подвижната тава за трохи, която можете лесно да извадите и изперете на ръка. Тостерът има практично място за съхранение на кабела, така че да не заема място, когато го приберете.

| POWER | 1100 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KMT2115EOB |
| POWER: | 1100 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.300 kg |
| EAN | 5413184400453 |