| USAGE | MULTI |
| CHARGING TIME | 240 мин |
| BATTERY LEVEL INDICATOR | Yes |
| MAXIMUM LENGTH | 16.00 мм |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | MG3946/15 |
| USAGE: | MULTI |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| CHARGING TIME: | 240 мин |
| CORDLESS WORKING TIME: | 90 мин |
| BATTERY LEVEL INDICATOR: | Yes |
| MINIMUM LENGTH: | 0.50 мм |
| MAXIMUM LENGTH: | 16.00 мм |
| NOSE AND EAR ATTACHMENT: | Yes |
| CLEANING BRUSH: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.283 kg |
| EAN | 8720689027762 |
















