| CAPACITY | 650 VA |
| OUTPUT POWER | 360 W Max |
| Brand | POWER WALKER |
| MODEL: | VI650SB |
| CAPACITY: | 650 VA |
| INPUT VOLTAGE: | 162~290 V |
| OUTPUT POWER: | 360 W Max |
| PROTECTION: | Yes |
| ALARM: | Yes |
| DIMENSION: | 84X158X252 MM |
| INTERFACE: | 2 x ШУКО + USB Comm. Port |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4260074980615 |






