| POWER | 1800 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2858 |
| POWER: | 1800 W |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.500 kg |
| EAN | 5202561597868 |











i
"" Today
Телефонът не е включен в цената.
Благодарение на огромния 8-литров съд ще имате максимална гъвкавост при приготвянето на по-големи количества храна. Изпечете лесно цяло пиле или над 1,5 килограма чипс в този XL съд.
Ясният LED сензорен панел ви предлага 8 предварително зададени автоматични програми, за да направите процеса на приготвяне на вашата храна още по-лесен, с едно натискане на бутона.
Rohnson R-2858 разполага с нова технология за "меко готвене". Тази функция пръска вода върху храната на редовни интервали по време на готвене, в зависимост от избраната програма.
Управлявайте фритюрника с горещ въздух R-2858 директно от телефона си с помощта на смарт приложението Rohnson Link. Наблюдавайте процеса на готвене от комфорта на вашия диван.
Приготвяйте любимите си ястия с малко или никакво масло, благодарение на технологията за горещ въздушен поток, която намалява мазнините с до 80%. Мощност от 1800 W.
Чрез приложението Rohnson Link получавате достъп до широк набор от онлайн рецепти за приготвяне на меса, риби или дори вкусни сладки десерти.
| POWER | 1800 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2858 |
| POWER: | 1800 W |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.500 kg |
| EAN | 5202561597868 |