| POWER | 1800 W |
| PRESET PROGRAMS | 8 |
| BASKET CAPACITY | 7.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | ОТ 80 ДО 200 °C |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2887 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1800 W |
| PRESET PROGRAMS: | 8 |
| BASKET CAPACITY: | 7.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | ОТ 80 ДО 200 °C |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.900 kg |
| EAN | 5202561546347 |














