| MAX OUTPUT POWER | 2 x 80 W |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCA-2087 |
| MAX OUTPUT POWER: | 2 x 80 W |
| CHANNELS: | 2 |
| IMPEDANCE: | 2-4 Ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 30 kHz |
| WEIGHT: | 2.60 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |



i
"" Today
| MAX OUTPUT POWER | 2 x 80 W |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCA-2087 |
| MAX OUTPUT POWER: | 2 x 80 W |
| CHANNELS: | 2 |
| IMPEDANCE: | 2-4 Ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 30 kHz |
| WEIGHT: | 2.60 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |