| CAPACITY | 3149 mAh |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | iPhone Air MagSafe Battery |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 3149 mAh |
| COMPATIBILITY: | iPhone Air Up to 65% Charge |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| PRODUCT NUMBER: | MGPG4ZM/A |
| EAN | 195950669787 |





i
"" in 7 days
| CAPACITY | 3149 mAh |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | iPhone Air MagSafe Battery |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 3149 mAh |
| COMPATIBILITY: | iPhone Air Up to 65% Charge |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| PRODUCT NUMBER: | MGPG4ZM/A |
| EAN | 195950669787 |