| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ROCKET 20000 mAh PD 65W BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018080476938 |







i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ROCKET 20000 mAh PD 65W BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018080476938 |