| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 5000 GB |
| Brand | WESTERN DIGITAL |
| MODEL: | MY PASSPORT WDBPKJ0050BBK 5TB |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 5000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.2 GEN 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 718037868448 |








| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 5000 GB |
| Brand | WESTERN DIGITAL |
| MODEL: | MY PASSPORT WDBPKJ0050BBK 5TB |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 5000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.2 GEN 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 718037868448 |