| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 2000 GB |
| Brand | WESTERN DIGITAL |
| MODEL: | MY PASSPORT WDBYVG0020BBK-WESN |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 2000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 718037869476 |



| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 2000 GB |
| Brand | WESTERN DIGITAL |
| MODEL: | MY PASSPORT WDBYVG0020BBK-WESN |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 2000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 718037869476 |