| MAXPOWER-W | 230.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 75.0 см |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MF-3044 |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 230.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 75.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MAX POWER: | 230 W |
| TURNING: | Yes |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| DIAMETER: | 75 CM |
| EAN | 3800139273200 |









