| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| NOISE LEVEL | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | VU6720F0 |
| FAN TYPE: | TOWER |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 40.0 W |
| NOISE LEVEL: | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| OSCILLATION: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| TILT ADJUSTMENT: | No |
| WIDTH: | 23.00 см |
| LENGTH: | 23.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040081341 |










