| HEIGHT | 185.50 см |
| WIDTH | 69.70 см |
| DEPTH | 76.00 см |
| NET VOLUME | 363 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 7 |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | FNc 7227 |
| HEIGHT: | 185.50 см |
| WIDTH: | 69.70 см |
| DEPTH: | 76.00 см |
| NET VOLUME: | 363 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 7 |
| COLOUR: | WHITE |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 178 kWh |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4016803131656 |









