| HEIGHT | 185.50 см |
| WIDTH | 59.70 см |
| DEPTH | 67.50 см |
| NET VOLUME | 278 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 7 |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | FNe 5207 |
| HEIGHT: | 185.50 см |
| WIDTH: | 59.70 см |
| DEPTH: | 67.50 см |
| NET VOLUME: | 278 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 7 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 249 kWh |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803130451 |











