| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK | 2 |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | RH6A42WO |
| MAXPOWER-W: | 140.0 W |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 45 min |
| WEIGHT: | 2.89 kg |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 3.00 h |
| NOISE LEVEL: | 81.00 dB(A) |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK: | 2 |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 113.80 см |
| WIDTH: | 24.90 см |
| LENGTH: | 24.80 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3221616131354 |













