| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| RESOLUTION | 3840 x 2160 |
| ANGLE OF VIEW | 140° |
| GPS | Yes |
| Brand | 70MAI |
| MODEL: | A800SE |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.6 см |
| RESOLUTION: | 3840 x 2160 |
| ANGLE OF VIEW: | 140° |
| GPS: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971669784706 |








