| DISPLAY SIZE INCH | 2.0 " |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 |
| ANGLE OF VIEW | 136° |
| GPS | Yes |
| Brand | KENWOOD |
| MODEL: | DRV-A310W |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.1 см |
| RESOLUTION: | 1920 x 1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 136° |
| GPS: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 19048239426 |











