| DISPLAY SIZE INCH | 2.7 " |
| RESOLUTION | 1920x1080 |
| ANGLE OF VIEW | 150 ° |
| GPS | Yes |
| Brand | MIO |
| MODEL: | MIVUE 846 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.7 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 6.9 см |
| RESOLUTION: | 1920x1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 150 ° |
| GPS: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| BATTERY: | 240 MAH |
| MICROHPONE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713264283909 |





