Интелигентен и стилен
NAVITEL R37 е модерен, компактен видеорегистратор с GPS модул и 1,47-инчов екран. Малкият размер на R37 го прави подходящ за всеки автомобилен интериор, а вграденият Wi-Fi модул позволява управление на устройството директно от смартфон.

Ясни записи в Full HD качество
Висококачественият оптичен сензор GC2053 и Full HD видео резолюцията (1920x1080) заснемат всеки детайл на пътя. Регистрационни номера, пътни ленти или знаци винаги ще бъдат видими, независимо от часа на денонощието.

Отлично качество на изображението и широк зрителен ъгъл
Камерата е оборудвана с четирислойна стъклена леща, която осигурява кристално чисто изображение. Широкият ъгъл на видимост от 140° обхваща не само пътя, но и тротоарите, банкета и пешеходците.

IPS дисплей
1,47-инчовият екран позволява преглед на текущия запис и настройка на ъгъла на наклон на видеорегистратора. Благодарение на GPS модула на екрана се показва и скоростта на превозното средство, както и информация за камери за контрол на скоростта и други събития по пътя.

GPS информатор
NAVITEL R37 уведомява за камери за контрол на скоростта, бус ленти и други опасности по маршрута. При приближаване към точка за контрол на скоростта, устройството издава звуков сигнал и показва оставащото разстояние. Освен това, може да се зададе праг за превишена скорост, при който устройството предупреждава водача, ако скоростта наближи разрешения лимит с 5 км/ч или го надвиши с до 25 км/ч.

Цикличен запис
NAVITEL R37 записва в цикъл, като презаписва най-старите незапазени видеа. Устройството поддържа microSD карти с капацитет до 256 GB.

Управление чрез смартфон
С приложението NAVITEL DVR Center можете да преглеждате видеоклипове от видеорегистратора на своя смартфон, да актуализирате системата и да променяте настройките на устройството. В приложението можете също така да запазвате, изтегляте и споделяте видеоклипове.

Защита на важни събития
NAVITEL R37 е снабден с регулируем G-сензор, който автоматично запазва записите при внезапни маневри или сблъсък, като ги предпазва от изтриване.

Преглеждане и редактиране на ВИДЕОРЕГИСТРАТОР NAVITEL R37ове
Преглеждайте, изрязвайте, редактирайте и конвертирайте записи от видеорегистратора на компютър с Windows с помощта на програмата Navitel DVR Player. Софтуерът разполага и с GPS функция за проследяване, която показва къде се е намирал автомобилът във всеки момент от записа.

Безплатни карти
При покупка на NAVITEL R37 потребителят получава едногодишен лицензен ключ* за приложението Navitel Navigator, което включва подробни карти на над 45 държави по света. *Само за компютри с операционна система Windows.

| DISPLAY SIZE INCH | 1.5 " |
| RESOLUTION | 1920 х 1080 |
| ANGLE OF VIEW | 140° |
| GPS | Yes |
| Brand | NAVITEL |
| MODEL: | R37 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 1.5 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 3.7 см |
| RESOLUTION: | 1920 х 1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 140° |
| GPS: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| BATTERY: | 180 MAH |
| MICROHPONE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8594181745567 |












