Оборудван с функции
NAVITEL RS990 GPS е компактен, но мощен видеорегистратор, който записва вашите пътувания в кристално ясна 4K резолюция и разполага с вграден Wi-Fi модул, GPS информатор и ADAS система за подпомагане на шофьора в движение. Освен това, устройството идва с отделна Full HD камера за заснемане на събития, случващи се зад вашия автомобил.

Върхово двуканално видеозаписване
Основната камера на RS990 GPS е оборудвана с модерен и мощен SONY IMX678 сензор с STARVIS 2 технология, която осигурява отлични възможности за заснемане по всяко време на деня или нощта. За да допълни това, 7-слойният обектив с ъгъл на виждане от 160° позволява устройството да записва почти всичко в предната полусфера на вашия автомобил. Освен това, отделната Full HD камера осигурява отличен контрол върху случващото се зад автомобила, с 120° ъгъл на виждане.

Подобрете безопасността си
Системата за подпомагане на шофьора (ADAS) разполага с мулти-сензорен модул, който предупреждава за пешеходци, превозни средства и други обекти, помага за предотвратяване на напускане на лентата и сблъсъци отзад, като държи шофьора внимателен, когато трафикът започне да се движи.

Камери, ленти и скорост под контрол
NAVITEL RS990 GPS разполага с вградена GPS антена, която позволява на видеорегистратора точно да проследява скоростта на автомобила. Освен това, вградената база данни за ограничения и камери предупреждава шофьора за камери за скорост, пътни знаци, автобусни ленти и други пречки на пътя.

Важни ВИДЕОРЕГИСТРАТОР NAVITEL RS990ове. Защитени
NAVITEL RS990 GPS разполага с G-сензор, който при активиране от сблъсък или рязка маневра нарежда на устройството да запази спешните записи в отделна защитена папка. За допълнителна сигурност, паркинг режимът* активира записите, когато двигателят не работи и предпазва записаните видеа от презаписване. Този видеорегистратор поддържа microSD карти с капацитет до 512GB, осигурявайки големи възможности за съхранение на десетки важни видеа. Паркинг режимът е наличен само ако видеорегистраторът е захранван чрез устройството NAVITEL SMART BOX MAX.

Управление, съхранение и споделяне
Устройството е лесно за конфигуриране както чрез бутоните на корпуса, така и чрез вашия смартфон чрез приложението NAVITEL DVR Center. Свържете се с видеорегистратора чрез Wi-Fi, изтеглете видеа на телефона си, споделяйте ги незабавно в социални мрежи и месинджъри и управлявайте настройките дистанционно.

Редактирайте видеа и следете местоположението на автомобила
Програмата Navitel DVR Player за PC (само за Windows OS) позволява да преглеждате записаните видеа, да следите местоположението на автомобила на картата по всяко време на записването и да конвертирате видео ВИДЕОРЕГИСТРАТОР NAVITEL RS990ове.

Световни карти безплатно
Всеки NAVITEL RS990 GPS идва с подаръчен ваучер за приложението NAVITEL Navigator, който включва годишен абонаментен ключ за детайлни карти на над 45 държави по целия свят. Ключът е съвместим само с NAVITEL Navigator за устройства с Android.

| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| RESOLUTION | 3840 x 2160 |
| ANGLE OF VIEW | 160° |
| GPS | Yes |
| Brand | NAVITEL |
| MODEL: | RS990 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.6 см |
| RESOLUTION: | 3840 x 2160 |
| ANGLE OF VIEW: | 160° |
| GPS: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| BATTERY: | 500 MAH |
| MICROHPONE: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8594181746038 |












