| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 115 m3/h |
| NOISE LEVEL | 31 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| VALVE | No |
| Brand | CATA |
| MODEL: | E-100 G |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 115 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 31 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS: | No |
| VALVE: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | E-100 G |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 115 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 31 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | No |
| VALVE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | E-100 G |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 115 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 31 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | No |
| VALVE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248049610 |













